Táplálkozz egészségesen! És a vendéglátóiparnak is egészségesnek kell lennie!

A közelmúltban a Városi Kereskedelmi Iroda kiadta a közleményt a vendéglátóiparban 2021-ben jó munka végzéséről (a továbbiakban: közlemény), amely egyértelművé tette városunk politikai irányvonalát a város fejlesztésének ösztönzése és előmozdítása érdekében. vendéglátóipar. A riporter megtudta, hogy számos tartalom, például a szigorú takarékosság, a műanyag-korlátozás és a műanyag-csökkentés, valamint a civilizált szolgáltatás egyértelműen szerepel a vendéglátóipar éves fejlesztési céljaiban, és az átfogó hangsúlyt támogatják.

Az egészséges életmód új stílusának népszerűsítése - az üzletek környezetbarát, eldobható ebéddobozokat használnak
Tavaly óta éttermünk már nem nyújt eldobható szívószálat. Most szalma nélküli, környezetbarát papírpoharakkal látjuk el. Igyon italokat közvetlenül a fedélen keresztül. Köszönjük, hogy környezetbaráttá és környezetbaráttá tette őket. Sok polgár azt tapasztalta, hogy a McDonald's-ban az összes műanyag szívószálat deaktiválták és szalma nélküli eldobható papírpohár fedéllel helyettesítették, az italcsomagoló táskákat biológiailag lebomló papírzacskókra cserélték, valamint a kés, villa és kanál elfogyasztásához használt fa eldobható edényeket. .
"Manapság a kivihető kereskedők biológiailag lebomló vagy akár újrafeldolgozható ebéddobozokat választanak, és sokkal kényelmesebb nekünk élelmiszereket szállítani." Ma xiaodong elvihető versenyző észrevette, hogy a múltban szokásos műanyag ebéddobozokat ma már papír ebéddobozok használják. Ehelyett sok üzlet gondosan megtervezte az exkluzív „környezetvédelmi promóciós ebéddobozokat”, amelyek nemcsak a külső csomagoláson lévő asztal civilizációját népszerűsítik, hanem a márka imázsát is javítják, és a fogyasztóknak egyedibb benyomást keltenek. Városunkban sok szálloda és más csúcskategóriás vendéglátóipari vállalat alumínium ebéddobozokat is használ, amelyek drágábbak és környezetbarátabbak.
A városunk által most kiadott „Közlemény” „zöld és civilizált szelet” hoz az étkezőasztalra - a „Közlemény” előírja, hogy ettől az évtől a város vendéglátóipara megtiltja a nem lebomló műanyag zacskók és a nem lebomló műanyagok használatát. eldobható műanyag szívószálak; Tilos nem lebomló, eldobható evőeszközöket használni; az elvihető vendéglátó-ipari társaságoknak be kell vezetniük az „eldobható műanyag termékek használatának és újrafeldolgozásának jelentési rendszerét” is.


Feladás ideje: május-20-2021